Očkování proti COVID 19

Vážení pacienti,

jak jste se mohli dozvědět v mediích, u praktického lékaře je možnost od  1.3. se očkovat proti viru covid19. Situace je ovšem mnohem složitější.  Ano. Očkovat budeme a už se to blíží. Ale pomalými kroky.

Od 1.3. Vás po předchozí domluvě s Vámi registrujeme do našeho systému /systém podobný centrálnímu registračnímu systému, v budoucnu budou oba systémy propojeny/.  Poté čekáme na distribuci vakcín.

V plánu je závoz i tento týden, ale minimum dávek.  Počet je z naší strany bohužel neovlivnitelný. Ten se ale bude zvyšovat v následujících týdnech. Situace je stejná u všech praktiků na našem okrese Vyškov.

Prosím Vás o trpělivost. Není to jednoduchá doba. A snažíme se všichni.

Tohoto času se registrují pacienti od 70+, kteří,  ano je to tak, nejsou nahlašeni do centrálního registračního systému do očkovacího centra!!! Takové máme pokyny.

Očkujeme jako všichni praktici vakcínou AstraZeneca ve dvou dávkách, druhá dávka po 3.měsících po první.

Jestli máte zájem o očkování u svého praktického lékaře, tak si zavolejte na pevnou linku

544 227 004 a budete zaregistrováni do systému. Po distribuci vakcín budete informováni k dalšímu kroku, a to k očkování.  

Prosíme opravdu o trpělivost. Když se nedovoláte na poprvé, zkuste znovu. Naše telefonní linka je teď opravdu vytížená. Zkuste později. Určitě se dovoláte a domluvíme se.

Lepší komunikace může být i přes mail ordinace.slavikova@gmail.com, kde zanechte svoje kontaktní údaje včetně telefonního čísla. Poté Vás zaregistrujeme do systému.

Přejeme zatím všem v této zlé době hlavně zdraví a pevné nervy.

MUDr. Slavíková